Merr fund shoqëria e ngushtë mes Einxhel dhe Beniadës, zbulohet arsyeja

Einxhel Shkira dhe Beniada Nishani ishin dy nga banoret e sezonit të parë të Big Brother Vip në vendin tonë dhe dy nga 4 finalistet që bënë mirë.

 

Dy vajzat u bënë mjaft mikesha brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, madje të dyja nuk u ndanë asnjë moment deri ditën që dolën nga shtëpia.

 

Vajzat kishin miqësi tejet të bukur dhe dukej se kjo miqësi do të zgjaste edhe jashtë, madje ato kur ishin ende në BBV kishin plane të mëdh, por nuk ka shkuar gjithçka si duhej.

 

Por miqësia e tyre jashtë shtëpisë të famshme të BBV ka zgjat shumë pak dhe sot ato nuk janë më shoqe dhe mikesha mes tyre, pavarësisht planeve të mëdha që kishin.

 

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se vajzat kanë hatërmbetje me njëra tjetrën dhe nuk kanë folur fare pas mbarimit të BBV dhe nuk janë parë bashkë.

 

Nga ajo që flitet, hatërmbetja ka filluar nga Einxhel, e cila ka lexuar komentet e mamit të Beniadës që fliste kundër saj dhe nuk i ka pëlqyer aspak, kjo gjë ka ndikuar që dy vajzat t”i japin fund miqësisë së tyre.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ish-balerina e Tv Klan për aksidentin e tmerrshëm: Nuk punonin frenat, qëndrova 2 muaj në koma

Në emisionin “Shije Shtëpie” në Tv Klan, ka qenë...

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...