Çfarë po ndodh në Shëngjin? Fenomeni i rrallë, deti ‘tërhiqet’ me disa metra. Shikoni çfarë kanë dalë në sipërfaqe (video)

Teksa prej vitesh është raportuar se në Shëngjin deti po avancon duke “gllabëruar” rërën dhe pishat pranë bregut, një fenomen ndryshe ka ndodhur këtë vit.

Ddeti është tërhequr me disa metra në zonën e plazhit të Shëngjinit, duke bërë që lokalet që ishin të ngritura mbi ujë të dalin zbuluar.

Gjatë verës së kaluar këto lokale kanë qenë disa centimetra brenda ujit, ndërsa tashmë uji është tërhequr me disa metra larg.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...