Basha hutohet keq pas dorëheqjes nga PD, për pak e shtyp makina (VIDEO)

Pas deklarimit se jepte dorëheqjen si kryetar i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u largua nga selia në këmbë pa pranuar të japë komente ndaj gazetarëve.

 

Ai u drejtua së bashku me një grup mbështetësish drejt një restoranti në Rrugën e Elbasanit në këmbë, por aty ndodhi një incident që për pak i kushtoi jetën.

 

Si duket i hutuar nga dorëheqja, Basha nuk e kishte mendjen dhe tentoi të kalonte rrugën me semafor të kuq, duke rrezikuar të shtypej nga makinat që po kalonin.

 

Ishin boritë e makinave që e përmendën Bashën nga një incident që mund t’i inte pasoja.

 

Basha hutohet keq pas dorëheqjes, për pak e shtyp makina

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...