Vesh fustanin e bardhë, po martohet Çiljeta Xhilaga?

Prej më shum se 6 vitesh këngëtarja Çiljeta Xhilaga është në një marrëdhënie dashurie me portierin Alban Hoxha.

Ndonse shpeshherë është përpjekur ta mbajë diskrete marrëdhënien e saj, sërish nuk i ka shpëtuar kuriozitetit.

Së fundmi në rrjet po qarkullon një foto e Çiljetës e veshur me fustan nuserie dhe me mbulesë fetare. Nuk dihet nëse Çili dhe Albani kanë bërë në fshehtësi ndonjë dasmë fetare.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...