Nuk do e njihni! Sot bën namin në TV, ja si dukej moderatorja në daljen e parë në ekran (FOTOT)

Luana Vjollca tregoi për “Ëndërrtjerrësit” se si e filloi karrierën e saj në “Fiks Fare”.

 

Ajo tregoi se ka nisur gjithçka në një audicion për velinë .Luana tregon se në momentin kur doli para jurisë iu kërkua të prezantonte dhe të kërcente.

 

Por ajo tha se do t’i bënte të gjitha, të prezantonte, të sfidonte, por vetëm të kërcente jo.

 

Luana arriti të bëhej pjesë e ‘Fiks Fare’ në rolin e velinës, një personazh i veçantë.

 

“Velina e kishte për detyrë të ngrihej të kërcente të ulej, të llastohej. Sa herë fillonte fliste Saimiri filloja të flisja unë llapa llapa llapa”, u shpreh Luana.Në sezonin e dytë ata i vunë mikrofon duke i dhënë më shumë mundësi për të folur.

 

Mrekulli! Fëmija ishte mes flakëve, e shpëton 22-vjeçari shqiptar

Një 22-vjeçar shqiptar ka shpëtuar nga flakët një fëmijë rreth 1 vjeç e gjysmë në Lamia, Greqi, pasi u fut në banesën e mbuluar...

Ndahet nga jeta kryetari i parë i Partisë Demokratike

Është ndarë nga jeta ditën e sotme Tomor Golemit, kryetari i parë i bashkisë së Durrësit pas rënies së komunizmit.   Në lidhje me këtë lajm...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME