Moti bën kthesën e befasishme, çfarë pritet të ndodhë javën e ardhshme

Java e ardhshme do të sjellë një rritje temperaturash në të dyja ekstremet duke bërë që të kemi temperaturat normale të stinës.

Edhe përgjatë ditës së hënë termometri do të shënojë sërish temperatura nën zero gradë sa i përket vlerave minimale,

ndërkohë që dukë nisur nga e marta mbi të gjithë territorin do të kemi një mot të kthjellët dhe me temperatura normale të stinës,

të cilat në vlerën maksimale do të arrijnë në 19 gradë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...