Hapi derën energjisë pozitive në shtëpi dhe përcill atë negative me këto mënyra

1-Vendosni kripë nëpër dhoma.
Kristalet e kripës thithin energjinë negative. Lëreni vetëm një orë kripën nëpër cepat e shtëpisë dhe hiqeni pastaj.

2-Ndryshoni perceptimin tuaj për gjërat. Energjia që mbani brenda vetes është arsyeja më e madhe pse ndiheni keq ose mirë.

3-Hap dritaret dhe ngriji grilat. Sa më shumë dritë të hyjë në shtëpi aq më mirë është!

4-Merr bimë në shtëpi
Merrni bimë natyrale dhe vendosini nëpër shtëpi , duke u kujdesur t’i mbani të gjalla.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME