E rëndë në vend! Përplasen dy makina, 6 të plagosur 2 në gjëndje kritike

Përplasen dy makina në aksident, plagosen 6 persona.

 

Ngjarja ka ndodhur në afersi të fshatit Krahës- Mallakastër, Bashkia Memaliaj.

 

A utomjeti tip “Renault” me drejtues shtetasin L. F., 50 vjeç, banues në Mallakastër, është përplasur me autiomjetin tip “Benz” me drejtues shtetasin A. M., 36 vjeç banues në Përmet.

 

Për pasojë janë dëmtuar drejtuesit e automjeteve si dhe 4 pasagjerët, të cilët janë transportuar në spital për të marrë ndihmën mjekësore.

 

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...