Donaldi dhe Triksa janë bashkë? Kjo foto nga makina po i bën lëmsh të gjithë…

Donald Veshaj publikoi dje mbasdite këngën e tij të parë solo të titulluar “Nuk je” dhe shumë ndjekës e morën atë si një dedikim për Bora Zemanin, nisur nga teksti por dhe nga detajet e klipit. Ndërkohë edhe Triksa është duke bërë gati këngën e saj të re që pritet të publikohet së shpejti.

 

Por edhe pse thuhet që kënga e Donaldit është dedikim për Borën, ose vallë Donaldi dhe Triksa janë bashkë? Ok, pak lëmsh situata, por akoma edhe më lëmsh na bën Olti Curri. Përmes disa postimesh në Instastory, blogeri ka kapur se në ekranin që ndodhen në sendiljen e Beatrix duket figura e një djali misterioz,i cili shihet me kapuç.

 

Imazhi nuk është i qartë, por silueta i përngjan shumë një fotoje që Donaldi ka postuar në Instastory këto ditë.Tani na hutuan fare, Donaldi dhe Triksa janë bashkë? Kjo foto nga makina po i bën lëmsh të gjithëMegjithatë, nuk mund të themi me siguri nëse bëhet fjalë për aktorin, por nuk është hera e parë që ish-cifti i BBV, jep ca sinjale që mund të jenë akoma bashkë.

 

Tani na hutuan fare, Donaldi dhe Triksa janë bashkë? Kjo foto nga makina po i bën lëmsh të gjithëEdhe pse ka më shumë se një muaj që Big Brother VIP ka mbaruar, por trekëndëshi më i bujshëm i dashurisë në shoëbizin shqiptar vijon të jetë kryefjalë e mediave sociale. Se çfarë do ndodhë më tej me këta tre personazhe mbetet për tu parë.

 

Zbulohet skenari i fshehtë i Luizit pse nuk po e puth Kiarën, po e luan mendsh produksionin e BBV

Që nga data e nisjes dhe deri më tani polemikat që krijohen nga banorët e “Big Brother VIP2” kanë transmetuar emocione të forta, ku...

Çfarë po ndodh? Rama me probleme shëndetësore, mungon në eventin e rëndësishëm

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, gjatë fjalës së tij në mbrëmjen Gala e më të mirëve të 2022 për futbollistet dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...