“Qante Naqiu pas qerres së qumështit”, Edi Manushi tregon historinë e gafës së tij më të madhe

Moderatori Edi Manushi gjithmonë të shkrin së qeshuri me batutat e tij. Ai nuk është si të tjerët, sepse del shumë mendjehapur dhe nuk do t’ia dijë shumë për mendimet e të tjerëve.

 

Manushi, i cili aktualisht punon në , do të mbahet mend me një prej gafave të bëra virale gatë transmetimit të emisionit “Tjetri”. Ky ka qenë një emision me Quiz, ku vërtet spikati.

 

Duke menduar se s’do të kishte efekt të madh në publik, ai vendoi që të transmetonte një episod shumë qesharak. Manushi duhej të thoshte “Qante Qaniu pas qerres së qumështit”, por tha “Qante Naqiu”.

 

Edhe sot e kësaj dite ajo video qarkullon në Tik Tok apo platforma të tjera në rrjetet sociale. “Në atë kohë akoma nuk ka pasur TikTok apo video virale.

 

I thashë montazhierit ‘le ta lëmë videon’, me idenë se do të harrohej. Kush do ta mendonte se karriera ime do të ishte prej kësaj?”, ka thënë Manushi për emisionin “Endërrtjerrësit”.

 

“Tjetri” ishte një prej emisioneve më të dashur për publikun, i cili e filloi transmetimin në vitin 2012 dhe zgjati deri në vitin 2015. Ka qenë vërtet argëtues, sidomos në pjesën e tij të fundit mjaft aktive.

PAMJE+18/ Diolën e tradhton fustani, i zbulon të gjitha gjatë kërcimit sensual me Xhonatanin!

Diola dhe Xhonatani u caktuan dje nga Vëllai i Madh që të bënin një kërcim bashkë, në kuadër të lojës ‘Talent Show’. Provat e...

“Pa buxhet jave dhe pa cigare”/ Kush i ka thyer rregullat kësaj radhe?! Nuk kanë fund zarfet e zinj për banorët në BBV

Duket se zarfet e zinj në shtëpinë e ‘Big Brothet VIP’ nuk kanë fund.   Një tjetër ka mbërritur ditën e sotem, teksa kësaj radhe fajtor...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...