‘Kur e ke humbur virgjërinë?’ Semi jep përgjigjen e papritur…

Semi Jaupaj është kthyer në një personazh shumë të komentuar në rrjet pas hyrjes së saj në “Big Brother VIP”.

Së fundmi, ajo ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit në rrjete sociale, ku këta të fundit i kanë drejtuar pyetje të ndryshme.

Një prej tyre i ka bërë një pyetje personale, si “Kur e ke humbur virgjërinë?”. Semi nuk ka hezituar t’i përgjigjet dhe pergjigjja e saj ka qenë epike.

“Kjo është si ato pyetjet sa e ke rrogën”, është shprehur këngëtarja.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img