E papritur/ Flor Binaj largohet nga Portokallia pas pjesëmarrjes në protestë? Aktori jep lajmin urgjent për fansat

Aktori i njohur i humorit Florian Binaj ka sqaruar ndjekësit e tij për mungesën që ka bërë në ‘Portokalli’, të dielën e kaluar, gjë që habiti shumë publikun.

 

Mungesa e aktorit është vënë re nga shumë ndjekës dhe fansa të tij të cilët nuk kanë ngurruar të pyesin për mungesën, pasi e kanë lidhur me pjesëmarrjen e aktorin në protestat e realizuara kundër rritjes së çmimeve dhe ku ka qenë protagonist.

 

Por duket se aktori po përgatit diçka më të rëndësishme , për të cilën tha se do të japë detaje në vijim dhe mungesa e tij në “Portokalli” nuk ka lidhje me protestat.

 

Flor Binaj largohet nga Portokallia pas pjesëmarrjes në protestë? Aktori jep lajmin e rëndësishëm për fansatKujtojmë se Binaj është një nga aktorët më jetëgjatë në “Portokalli” dhe padyshim një nga shtyllat kryesore të këtij spektakli.

 

ohët e fundi ai ka qënë shumë aktiv në protestat e vazhdueshme që po bëhen për rritjen e çmimeve dhe gjithmonë ka qenë në “opozitë” me qëndrimet e tij ndaj qeverisë.Tani na duhet të presim ditët në vijim për të mësuar më shuëm rreth projektit të ri të Florit dhe arsyes pse po mungon në Portokalli.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...