Donaldi i ka dedikuar këngë Bora Zemanit? Beatrix i lë të gjithë pa fjalë me reagimin e saj

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka treguar përmes një postimi në rrjetet sociale se më në fund e ka kaluar periudhën e vështirë të ndarjes nga aktori Donald Veshaj, me të cilin nisi një histori dashurie brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’

Ndërkohë që dje Donaldi tregoi se do të sillte një projekt muzikor, i cili i bëri të gjithë të mendojnë se është për Borën, për shkak të fjalëve të zgjedhura.

Pas këtij postimi Beatrix ka ndarë dy foto të saj, shoqëruar me fjalët: “Unë meritoj më shumë”.

Të menjëhershëm kanë qenë edhe ndjekësit që kanë aprovuar fjalinë e Ramosaj, duke i dhëne gjithmonë mbështetjen dhe dashurinë e tyre.

Vetë Beatrix duket se po e shijon në maksimum çdo ditë të saj dhe tani që ndodhet jashtë shtëpisë së BBV, po shfaq një anë më të lezetshme të saj.

TE TJERA

spot_img