Bujar Qamili rrëfen historinë e patreguar: “Më tradhtoi partnerja dhe e pashë me sytë e mi”

A mund të tradhtohet Bujar Qamili, një legjendë? Ai është një nga emrat më të mëdhenj të muzikës popullore në vendin tonë, por e ka një histori pikante.

 

I intervistuar nga gazetarja Ester Bylyku në Ora News, së fundmi shkodrani ka rrëfyer një histori të patreguar më parë të jetës së tij private. E habitshme se si nuk e kishte thënë më parë.

 

I ftuar në një emision, këngëtari i mirënjohur zbuloi se shumë vite më parë u zhgënjye, kur kapi mat ish-të dashurën në krahët e një djali tjetër. Nuk po thoshte barcoletë shkodrane. Përkundrazi.

 

Ester Bylyku e pyeti hapur: “A je zhgënjyer ndonjëherë nga ndonjë person që ti e ke dashur shumë?” Bujar Qamili u përgjigj: “Kam patur dikur një të dashur. E pashë me dikë tjetër. Më zhgënjeu”.

 

“Mendova me vete se si e bëri ajo këtë gjë. U mërzita shumë”, tha Bujari. Gazetarja Ester Bylyku ia ktheu: “U ballafaqove më pas me të, domethënë a fole ndonjë gjë me të?”

 

Bujar Qamili shpjegoi me pak fjalë: “Jo, nuk shkova aty. Më pa që e pashë dhe kaq. Kurrë nuk e kisha menduar se mund të më ndodhte një gjë e tillë. Ja që ndodhi dhe do ta mbaj mend gjithë jetën time”.

Zbulohet arsyeja është apo jo në një lidhje jashtë shtëpisë së “BBV” Luiz Ejlli?

Kur hyri në “Big Brother Vip” ai ishte një “i panjohur” në rrjetet sociale, ndërsa sot akoma pa kaluar një muaj numëron mbi 350K...

Nami në rrjet! Zbulohet lidhja që ka Luizi dhe Kiara me Edi Ramën dhe Lindën

Teksa historia e Liuzit dhe Kiarës po i mban të gjithë mbërthyer, ne po gërmojmë pak se çfarë thonë yjet për këtë kombimin.   Luizi është...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...