Pas sinjaleve për ‘unazë’, Donaldi nuk i hiqet Bora nga mendja, ja veprimi i tij i fundit

Historia e Bora Zemanit me Donald Veshajn vijon të jetë në vëmendjen e faqeve rozë. Ditën e sotme, Donaldi ka bërë një postim në Instastory ku shkruan: “Ama ti nuk je…”

 

Më pas postoi një moment nga koncerti me Elgit Dodën, ku këndon vargjet që i ka dedikuar Bora Zemanit.

 

“Ama sytë e tu kam vizatu n’zemër tatu

 

Dhe kur nuk je me ty jam zgju

 

 

Malli m’mbyti malli”

 

Kujtojmë se ditën e djeshme, Bora Zemani postoi video në rrjete ku dukej sikur i jepte mesazhe indirekte Donaldit.

 

“Imagjino të më vijë ai kështu dhe unë ta shty t’i them jo s’dua”, thuhet në video ku Bora tregon një unazë dhe e ka fjalën për propozim, të cilin thotë se do ta refuzonte.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...