Pas sinjaleve për ‘unazë’, Donaldi nuk i hiqet Bora nga mendja, ja veprimi i tij i fundit

Historia e Bora Zemanit me Donald Veshajn vijon të jetë në vëmendjen e faqeve rozë. Ditën e sotme, Donaldi ka bërë një postim në Instastory ku shkruan: “Ama ti nuk je…”

 

Më pas postoi një moment nga koncerti me Elgit Dodën, ku këndon vargjet që i ka dedikuar Bora Zemanit.

 

“Ama sytë e tu kam vizatu n’zemër tatu

 

Dhe kur nuk je me ty jam zgju

 

 

Malli m’mbyti malli”

 

Kujtojmë se ditën e djeshme, Bora Zemani postoi video në rrjete ku dukej sikur i jepte mesazhe indirekte Donaldit.

 

“Imagjino të më vijë ai kështu dhe unë ta shty t’i them jo s’dua”, thuhet në video ku Bora tregon një unazë dhe e ka fjalën për propozim, të cilin thotë se do ta refuzonte.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img