Me në fund e konfirmoi, kush është brunja nga Shqipëria që i ka marrë zemrën Atdheut?

“Jam i dashuruar, jam i lumtur”, është shprehur Atdheu ditën e djeshme në “Ftes në 5” ku konfirmoi për herë të parë lidhjen e tij.

 

Por gjithsesi për shkak se për jetën e tij personale ai ka patur një vëmendje shumë të madhe, është shprehur se tani preferon ëm shumë privatësinë dhe prandaj nuk preferon që vajzën që ka në krah ta bëjë publike për momentin.

 

“S’kam qenë me të gjitha ato që më kanë bërë të lidhur”, është shprehur Atdheu duke ngritur dyshime edhe te Bieta e cila e pyeti se me cilën paska qenë.

 

“Me asnjërën”, shtoi më pas ish-konkurrenti i Përputhen i cili gjithashtu tha se e dashura e tij është xheloze.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img