“Më mungon”/Noizy bën deklaratën e fortë për Dhurata Dorën, çfarë po ndodh mes tyre

Dhurata Dora është një nga artistet më të komentuara në showbizin shqiptar, e cila është mjaft aktive në projektet e saj muzikore.

 

Gjatë kësaj jave ajo ka publikuar projektin e saj muzikor me titull “M’ke Mungu” e cila është pritur mjaft mirë nga fansat.

 

Deri më tani, kënga e saj grumbullon plot 2.6 milionë klikime.

 

Dhurata ka marrë edhe mbështetjen e kolegëve të saj të cilët e kanë shpërndarë këngën në rrjete sociale, mes tyre edhe reperi i njohur Noyzi.

 

Ai ka publikuar një video të shkurtër nga klipi i Dhuratës dhe shkruan: “Më mungon edhe ti gjithashtu”,ku ka treguar se e dëgjon këngën e saj kudo që shkon dhe i pëlqen shumë.

 

Ju rikujtojmë se dyshja para një viti sollën bashkëpunimin e tyre të parë të titulluar “Mi Amor” e cila është kthyer në hit.

 

Si duket të dy ata ruajnë ende një raport të mirë mes tyre që nga nga ajo periudhë.

 

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e sotme që të mos flasin deri në finale e madhe të Talent Show-t.   Ky dënim, i...

PAMJE+18/ Diolën e tradhton fustani, i zbulon të gjitha gjatë kërcimit sensual me Xhonatanin!

Diola dhe Xhonatani u caktuan dje nga Vëllai i Madh që të bënin një kërcim bashkë, në kuadër të lojës ‘Talent Show’. Provat e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...