Lëvizje e papritur! Luana Vjollca gati për projektin e ri por jo në Top-Channel, zbulohet emri i …

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca nuk u pa më nën logon e Top-Channel edhe pse u përfol që do ta drejtonte ajo Big Brother Vip.

 

Megjithatë ngjarjet rrodhën ndryshe dhe Luana bëri një pauzë nga ekrani (por jo nga projektet e tjera të Instagramit).

 

Por burime për Kryefjala.al bëjnë me dije se moderatoren e njohur në programin “Piranjat” që pritet të nisë së shpejti në Abc.

 

Thuhet gjithashtu se Luana do ta ndajë këtë eksperiencë me gazetarin, Berat Buzhala.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img