I lidhur me këngëtaren e njohur shqiptare? Noizy i habit të gjithë me veprimin e tij të fundit

Vite më parë reperi Noizy është përlotur për një histori dashurie me këngëtaren Dhurata Dora. Zëra që nisën të qarkullonin pas publikimit të këngës së tyre ‘Mi amor’.

Mirëpo këto zëra nuk u konfirmuan asnjëherë. Së fundmi Dhurata Dora ka publikuar këngën e saj më të re “M’ke mungu”, e cila rrëmbeu menjëherë zemrat e publikut dhe jo vetëm.

Noizy ka publikuar në instastory videon e këngës së Dhuratës ku përbri shkruan: “Edhe ti më mungon!”. Por më pas e ka fshirë sërish, veprim ky që ka ngjallur dyshime tek fansat.

Rikujtojmë se Noizy dhe Dhurata kanë qenë shumë të fshehur për jetën e tyre private duke mos treguar asnjëherë për marrëdhëniet që kanë patur ose kanë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...