Rama bën gati ndryshimet në Qeveri

Protestat dhe kriza ekonomike, duket se do të shkundin edhe Qeverinë.

 

Burime ekskluzive për CNA.al bëjnë të ditur se kryeministri Edi Rama ka bërë gati disa ndryshime në kabinetin e tij qeverisës.

 

Të njëjtat burime theksojnë se Rama pritet të largojë ministra, por edhe tiu ndërrojë vendet disa të tjerëve, sikurse ka bërë edhe herë të tjera, sa herë që përballet me kriza.

 

Emrat që lëvizin pritet të mësohen në ditët në vijim.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img