Deklarata e fortë e Milaim Zekës: “1000 herë me e burgos, Elsa Lila mbetet …

Reagimet kanë qenë të shumta lidhur me arrestimin e këngëtares, Elsa Lila, në mesin e 13 personave, të cilët trafikonin drogë midis provincave të Viterbos dhe asaj të Romës.

Më i fundit, që ka reaguar është gazetari Milaim Zeka, i cili përmes një postimi në “Facebook” e ka konsideruar Elsën njeri fanstastik dhe artiste brilante.

Sipas Zekës, vetëm kafshëria mediatike shqiptare mund të dënojë dhe persekutojë, me keq se sa prokuroret taleban.

“1000 here me burgos, 2000 here me denu, per mu, Elsa Lila mbetete njeri fantastik, artiste brilante.

Vetem kafsheria mediatike shqipetare te denojne, fyejne e persekutojne, me keq se sa prokuroret taleban!”, ka shkruar gazetari krahas fotos së Elsës me vajzën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...