Moderatorja për arrestimin e Elsa Lilës: Nese i dashuri yt futet në burg për droge ti je k*rvë, nëse futesh vetë je “gru zonjë”

Arrestimi i Elsa Lilës nga policia italiane, në mesin e 13 personave, të cilët trafikonin drogë midis provincave të Viterbos dhe asaj të Romës, ka shkaktuar shumë reagime në rrjet.

Më e fundit, është moderatorja e “Goca dhe Gra”, Dalina Buzi, e cila përmes një postimi në Instastory ka thënë se ky lajm nuk i ka bërë përshtypje fare shqiptarëve.

Sipas Dalinës, për popullin kur një vajzë merret me drogë nuk përbën problem, ndërsa nëse i dashuri i saj e bën këtë gjë ajo konsiderohet kurvë.

“E rendesishme eshte qe ky lajm si ka bere pershtypje fare popullit tone. Madje kane ndjere keqardhje se “fundja pune po bente”.

Pra me ne fund u sqaruam per nivelet e “ndershmerise” sipas opinionit tone publik: Nese i dashuri yt futet ne burg per droge ti je k*rve qe te mban me lek.

Nese ti futesh vete ne burg se merresh me droge. Je “gru zonje”

Ok po e mbaj shenim”, ka shkruar Dalina.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...