“Më e keqja nuk ka nisur ende”, Alfred Cako tregon cfare ndodh pas konfliktit që po mban në tension botën

Teorit e Cakos jane gjithmon rreth diteve te zeza dhe te keqia qe do na presin por keto jane hipoteza dhe asgje me fakte.

Cakos thote se:Me e keqja nuk ka filluar ende. Nje Zot e di se cdo te ndodhe. Por drithi eshte bllokuar nga Kanadaja, Ukraina dhe Rusia. Ose do te shkojme drejt nje apokalipsi nuklear, ose do te kete nje Rend te Ri Boteror ku Rusia do te jete lokomotiva.

Per momentin Plandemia u mbyll sic nisi, me turp. Por nuk perjashtohet fakti qe nese ka nje lufte te zgjatur konvencionale, te hidhet dhe nje virus tjeter shume vdekjeprures nga kabala. Kete nuk e shpik une por na e kane thene ata vete.

Ne fund te Luftes, pavaresisht se kush jane fitimtaret dhe pavaresisht se kush do te jete ne krye te Rendit te Ri Boteror, do hiqet fiat paraja dhe do vendoset paraja dixhitale me numra ne nje kompjuter banke dhe veprimet financiare do te behen me mikrocip, i cili do justifikohet nga Kabala se do te sherbeje gjoja edhe si nje kontrollues i infektimit me viruset e reja.

Ndahet nga jeta kryetari i parë i Partisë Demokratike

Është ndarë nga jeta ditën e sotme Tomor Golemit, kryetari i parë i bashkisë së Durrësit pas rënies së komunizmit.   Në lidhje me këtë lajm...

Çfarë e pret Luizin jashtë shtëpisë së BBV? Sali Berisha e ka një ide, tani është në dorën e vetë këngëtarit

Luiz Ejlli, këngëtari që tashmë është kthyer në fenomen me lojën brenda shtëpisë së Big Brother nuk e ka fshehur asnjëherë admirimin për Sali...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Ai është trembur”/ Çudit Dea Michel: Luizi më ka frikë! (Video)

Duke e konsideruar veten si një “lojtare të fortë”,...

Temperatura ekstreme pas mesnatës sot, sa do të zbresë termometri në vendin tonë

Vendi është përfshirë nga temperatura ekstreme gjatë ditëve të...

Shqiptarët po “marrin” panja të kuqe në Itali, çmimi i një fidani shkon deri në 500 €

Kopshtarët në Pistoia të Italisë janë të shqetësuar për...