Jozefina Topalli i habit të gjithë me deklaratën e papritur për deputeten e PD-së

Ish-kryeparlamentarja Jopzefina Topalli në një intervistë për emisionin ‘Dekalog’, komentoi mbrëmjen e djeshme zhvillimet më të fundit brenda Partisë Demokratike.

Mirëpo në momentin që u pyet për demokraten Grida Duma, e cila hoqi dorë nga pozita e nënkryetares së PD-së dhe kërkoi largimin e Bashës nga drejtimi i partisë, Topalli nuk e kurseu ironinë therëse.

“Nuk e njoh Grida Dumën. Kush është kjo?” ironizoi Topalli.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img