“Ja çfarë do të thotë media e lirë, e çon dronin në stratosferë”/ Artan Hoxha publikon foton dhe bën komentin epik

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka publikuar një foto në Facebook, ku tregohet një numër i vogël protestuesish.

 

Postimi i plotë:

Kush e gjen cila media e ka publikuar kete imazh te protestes me dron???!!

 

Operatori e ka ngritur dronin aq larte, sa as dronet Bayraktar, te cilet po mbajne barren e luftes ne Ukraine, nuk ngjiten dot

 

Ishallah i eshte kthyer droni ne toke, se nje dron tjeter para ca ditesh, u rrezua ne Zagreb te Kroacise dhe nuk po e gjejne dot nga ishte nisur

 

Ja çfare do te thote media e lire dhe e pavarur, ta çon dronin ne stratosfere

I di kryeministri dhe bordi i krizes keto gjera apo jo?!!

 

Se po i prishin imazhin Shqiperise dhe po i nxijne faqen qeverise

 

TE TJERA

spot_img