“Sapo më njoftuan se autokolona nga Bjellorusia është afër…”/ Blendi Fevziu zbulon live mesazhin që i ka ardhur në telefon

Në Bjellorusi, një kolonë e madhe e pajisjeve ushtarake është parë në tranzit drejt kufirit me Ukrainën.

 

Kjo u raportua nga agjencia ukrainase UNIAN, duke cituar një video të një dëshmitari në vend. Këtë lajm e ka njoftuar edhe gazetari Blendi Fevziu live në Opinion.

 

“Kolona armike nga Bjellorusia po i afrohet kufirit ukrainas”, nënvizojnë mediat ukrainase, duke saktësuar se “në video shfaqen kamionë ushtarakë dhe mjete të tjera të blinduara.

 

Përpara kolonës ka një automjet të shënuar me shkronjën “V”, që mund të tregojë – vazhdon ai – lidhjen e tij me Forcat e Armatosura Ruse.

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e Butrintit në reality-show do t'i prishte lojën.   Megjithatë, sipas gazetarit dhe moderatorit Blendi Salaj në termat...

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë një intervistë ekskluzive për moderatoren Ester Bylyku në emisionin 'Glamour Zone', ku ndër të tjera,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...