Nuk do ta njihni/ Atdhe Xharavina i “Përputhen” bën ndryshimin drastik (FOTO)

Atdhe Xheravina ka qenë një ndër konkurrentët më të komentuar të “Përputhen 2”, nga ku u bë i njohur për publikun shqiptar.

 

Ai rrëmbeu zemrën e vajzave me lookun e tij, të cilin së fundmi e ka ndryshuar. Atdheu ka prerë flokët që dikur i mbante të lidhura në pjesën mbrapa.

 

Ish-konkurrenti ka publikuar një foto me modelin e ri dhe duket më ndryshe.

 

Nami në rrjet! Zbulohet lidhja që ka Luizi dhe Kiara me Edi Ramën dhe Lindën

Teksa historia e Liuzit dhe Kiarës po i mban të gjithë mbërthyer, ne po gërmojmë pak se çfarë thonë yjet për këtë kombimin.   Luizi është...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u bë pjesë e “BBVA”. Ajo, ishte e martuar me gjinekologun Dardan Baftiu, me të cilin ka...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ish-balerina e Tv Klan për aksidentin e tmerrshëm: Nuk punonin frenat, qëndrova 2 muaj në koma

Në emisionin “Shije Shtëpie” në Tv Klan, ka qenë...

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...