Këngëtari i njohur kapet ‘mat’ duke u puthur me ish-konkurrenten e “Për’Puthen” (FOTO)

Ish-konkurrentja e Për’Puthen, Jasmin Kadriu dhe këngëtari Ardian Bujupi u përfolën pak ditë më parë në rrjet për një romancë të mundshme.

Së fundmi, dyshimet se ata janë në një lidhje romantike janë shtuar më shumë, pasi ata janë fotografuar duke shkëmbyer edhe një puthje në buzë.

Në disa foto që po qarkullojnë në rrjet, ish-konkurrentja e Për’Puthen dhe Ardian Bujupi duken mjaft të afërt me njëri-tjetrin ku përqafohen dhe shkëmbejnë puthje.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME