Kënga mori miliona klikime prej tij, Donaldi i drejtohet Ylli Limanit: “Je në borxh”

Donald Veshaj ka qenë kryefjalë e mediave kohët e fundit. Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP”, aktori i humorit ka shmangur intervistat nëpër media por është angazhuar nëpër performanca në klube bashkë me Romeon dhe Elgit Dodën.

 

Së fundmi, ai ka treguar se ndodhet në Prishtinë ku dhe është takuar me Ylli Limanin.

 

Ai ka ndarë një video në “Instastory” ku dëgjohet Ylli teksa i thotë se kënga “Besom” në bashkëpunim me Dj PM dhe Dagz ka shkuar afro 8 milionë klikime.

 

Ylli thotë se kënga e publikuar 4 vite më parë kishte 500 mijë klikime ndërsa tani ka arritur këtë shifër vetëm pasi u bë virale momenti ku Donaldi e këndonte në “Big Brother”.

 

“Je në borxh” shprehet Donaldi me humor.

 

Horoskopi 1 shkurt 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju në këtë fillim muaji

Dashi   Forconi veten psikologjikisht për të pohuar dëshirat tuaja. Hëna nga shenja e komunikimit të Binjakëve sot sjell komunikime të mrekullueshme që ju bëjnë vigjilentë....

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot e ftuar në emisionin “Wake Up”, ku ka treguar se si e sheh lojën e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...