“Berisha është ujk i vjetër”, Artan Hoxha publikon videon EPIKE dhe plas deklaratën e fortë

Gazetari Artan Hoxha ka komentuar përmes një postimi në rrjetet sociale zhvillimet më të fundit brenda PD-së.

“Sa here degjoj keta te Bashes qe thone se “Berisha duhet te bej nje hap mbrapa” per te bashkuar PD-ne, me kujtohet ky filmi vizatimor i kohes se komunizmit.

Personazhi kryesor Ujku 80, ndersa fishkellen per te hutuar kaun, ben nje hap mbrapa dy hapa para…

Fiks siç thote ujku ne film, keta kujtojne se Berisha eshte piktor….

Piktor eshte Rama o zoterinj, se Berisha eshte ujk dhe ujk mali madje…

edhe pse eshte pak ujk i vjeter…”, shkruan Hoxha.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME