Bora humb durimin dhe nuk lë gjë pa i thënë ndjekëses: Mos u mërzit për sakrificat e mia …

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani nuk ka duruar shumë dhe ka vendosur të kthejë një koment në rrjetin e saj social ‘Instagram’.

 

Së fundmi, moderatorja ka postuar një video bashkë me djalin e saj, Arborin, të cilin e kishte dërguar në kursin e notit.

 

Por një koment që ka lënë një ndjekëse e saj ka tërhequr vëmendjen e moderatores, pasi u komentua për make-up-in.

 

Bora i shkruan ndër të tjera: Ndjesë. Mos u mërzit për sakrificiat e mia’.

 

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e Butrintit në reality-show do t'i prishte lojën.   Megjithatë, sipas gazetarit dhe moderatorit Blendi Salaj në termat...

Zbulohet skenari i fshehtë i Luizit pse nuk po e puth Kiarën, po e luan mendsh produksionin e BBV

Që nga data e nisjes dhe deri më tani polemikat që krijohen nga banorët e “Big Brother VIP2” kanë transmetuar emocione të forta, ku...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...