Bora humb durimin dhe nuk lë gjë pa i thënë ndjekëses: Mos u mërzit për sakrificat e mia …

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani nuk ka duruar shumë dhe ka vendosur të kthejë një koment në rrjetin e saj social ‘Instagram’.

 

Së fundmi, moderatorja ka postuar një video bashkë me djalin e saj, Arborin, të cilin e kishte dërguar në kursin e notit.

 

Por një koment që ka lënë një ndjekëse e saj ka tërhequr vëmendjen e moderatores, pasi u komentua për make-up-in.

 

Bora i shkruan ndër të tjera: Ndjesë. Mos u mërzit për sakrificiat e mia’.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img