Balerina shqiptare: Noizy u bë i famshëm nga sherret me Stresin, s’më duket s*ksi fare(Video)

Marinela Hysa, balerina shqiptare e cila së fundmi ka marrë goxha vëmendje nga pjesëmarrja e saj në “Love Story” ka dhënë intervistën e saj të parë jashtë këtij formati, në programin #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.

E pyetur për meshkuj të ndryshëm ng shoë biz-i shqiptare, teksa moderatori u ndal tek Noizy, ajo shprehu shumë pakënaqësi:

“Nuk më pëlqen fare. Nuk më duket seksi. S’më pëlqen mënyra se si u bë i famshëm, si për shembull mga sherret me Stresin, duke promovuar dhunë. Nuk me pëlqen as artistikisht”- u shpreh ajo.

E teksa moderatori u ndal tek pyetësori i seksit, ashtu siç është, pa filtra, Marinela tha se bën shumë seks.

“Unë dua shumë ushqim përpara seksit. Bëj shumë seks dhe dua të kem fuqi”- u shpreh ajo.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img