Arjola me ne fund tregon te verteten, ja çfarë ka ndodhur me …

Ishte nje nga aktoret me te mira te BBV Arjola Demiri ju dhurura nje apartament qe ti vijne ne ndihme familjes se saj.

 

Biles mendohet se ajo ka qen personi qe ka dal e fituar me shume ne kete BBV.

 

Pasi BBV ka mbaruar ende nuk pritet qe aktorja te futet ne shtepin e re. Pasi ajo iu premtua nga BBV.

 

Ndonëse kanë kaluar më shumë se 1 muaj, ajo duket se ende nuk e ka marrë shtëpinë e re.

 

Ajo eshte pyetur ne lidhje me shtepine se si eshte dhe sa metra eshte por ja si pergjiet ajo:

 

“Nuk e di akoma!”, çfarë na lë të kuptojmë se ajo ende nuk është future në shtëpinë e re. Nuk dihet ende arsyet që po e vonojnë këtë dhuratë, por fakt është qe Arjola dhe fëmijët e saj ende nuk kanë mundur të futen ne shtëpinë e re, që iu dhurua live në spektakël.

Kush humbi 2 mijë ndjekës? Ja si kanë ndryshuar shifrat e ndjekësve në ”Instagram” të banorëve të BB VIP2

“Social Top 5”, një rubrikë e emisionit “Live From Tirana që sjell vëmendjen tek personazhet e famshëm. Kjo rubrikë na jep më shumë detaje...

Mesazhi i Metës: Do ta bëjmë Pukën si Zvicra

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka vizituar Pukën këtë të shtunë, ku shfaqet në një takim me disa të rinj atje.   Në video-mesazhin...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME