Erion Braçe me kepuce Gucci dhe çante Prada kritikon veshjen e deputeteve te opozites ne proteste

Deputeti Erion Braçe i njohur si fashionist ku shpeshhere ne media eshte komentuar si i apasionuar pas veshjeve

(siç shihet edhe ne foton e Panorama Plus) ku duket i veshur me kepuce qe te kujtojne mokasinot Gucci dhe çanten me modelet Prada, reaguar në lidhje me protestën që u mbajt dje në Tiranë kundër rritjes së çmimeve.

Braçe ka publikuar një foto ku shihet Oerd Bylikbashi, Albana Vokshi, Alfred Cako etj. E teksa poston këtë foto ai shkruan se në protestë duhet të jetë këta persona.

Postimi i plotë i Braçe:

JO JO JO!

JO PER KETA NE “PRORESTE”!

CESHTJEN E NAFTES, CMIMIT TE SAJ, DUHET TA ZGJIDHIM PER ATA QINDRA MIJERA TE TJERE, TE HESHTUR QE PRESIN NGA NE!

Ceshtjen e NAFTES e cmimit te saj,

duhet ta zgjidhim per ndikimin e forte ne ekonomine kombetare e familjare;

Per PUNETORET e BUJQIT, ekonomine dhe punen e tyre;

Per TE VARFRIT e TE MESMIT, mundesine, cilesine, standardin e JETES se tyre!

Jo per keta ne foto;

Mes tyre ka nje kontributore te rendesishme, vendimmarrese ne grabitjen disa vjecare te PASURISE SE DYTE ME TE MADHE KOMBETARE NE NAFTE;

Jo per nje civilist, me heret nje HAJDUT BANAL E PARTIAK ne sektorin publik, rregullator edhe ne NAFTE, ne krye te protestes ky;

Jo per nje grusht banditesh me ROLEX 10 MIJE EURO ne dore e ngrohur nga xhupa 1000 EURO ne trup qe ndotin cdo proteste legjitime!

Kurre per keta!

Per te varfrit, punetoret, bujqit, te mesmit!

Xheloze për lidhjen e tij me Kiarën? Vajza që menaxhon Instagramin e Luizit merr vendimin drastik ndaj moderatores

Jurgena është vajza e cila po komentohet gjatë këto ditë në rrjete sociale, pasi ajo dhe menaxhon Instagramin e Luizit në Big Brother VIP...

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit më të pafajshëm dhe më të rëndësishëm: një fëmijë me sindrοmën down.   Banorët e Big Brother...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...