Doktoresha e njohur shtang të gjithë në emision, nxjerr mbathjet e kuqe live dhe bën apelin e fortë(Video)

Doktoresha e njohur befason në emisionin e Rudinës,nxjerr mbathjet live dhe bën apel të fortë.

 

Mjekja e njohur gjinekologe Mimoza Keta ishte dje e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit,ku ka folur për higjienën e gruas.

 

Ajo ka dhënë këshilla shume të rëndësishme. Njëra prej tyre ishte edhe për llojin e mbathjeve që femrat duhet të përdorin, shih videon e gjinekologes

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img