Moderatorja merr live në emision ftesën për kafe nga shqiptari i Londrës, e zë ngushtë me përgjigjen që i dha

Dajana Shabani është një nga ato vajzat e ekranit e cila prej vitesh është live çdo ditë në televizion me programet e larmishme duke bërë për vete të gjithë shqiptarët dhe jo vetëm.

 

Një vajzë shumë transparente, e drejtpërdrejtë e mbi të gjitha me plot kuptimin e fjalës një Self-Made në çdo aspekt. Por, çunat të cilët janë të shumtë në numër që duan ta takojnë e të flasin me të shpesh e ftojnë për kafe.

 

Të gjithë e dinë standardin e saj, ama përsëri këmbëngulin me të vetën. Ata mirë bëjnë, por a dalin të fituar në fund?Në jetë secili bën zgjedhjet e tij apo të saj, por Dajana Shabani duket që ka zgjedhur standardin dhe cilësinë, kështu që një sugjerim të vogël dashamirës, mendohuni mirë dhe veproni siç vërtetë ka hije.

 

Mesazhi në telefon: O buza e bukur sonte qenke bërë si zemra blu, por doja të të thoja për kafe si do ta lëmë bashkë? Çuni nga Londra. Genardi: Epo Dajana nuk pi vetëm kafe do edhe ndonjë lëng ananasi.

 

Dajana: Pse ti do të ma prishësh stomakun me kafe? Më lër jemi shumë mirë kështu, ti në Londër e unë këtu me këto hallet e mia. Mos ma prish stomakun me kafe, të lutem!

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img