Bora dhe Donaldi janë sërish bashkë?! Ky është veprimi që i habiti të gjithë

Donaldi dhe Bora janë dyshja më e përfolur e mediave dhe rrjeteve sociale. Ndarjet dhe bashkimet e tyre bëjnë shumë bujë ashtu si edhe çdo veprim tjetër nga ana e gjithësecilit.

Pas lidhjes së Donaldit me Beatrix brenda shtëpisë së Big Brother Vip, Bora vendosi që të shkëpuste çdo lidhje me ta duke mos i ndjekur më as në rrjetet sociale.

Por së fundmi fansat e Bora-Donald, kanë vënë re se moderatorja ndjek një faqe fansash në Instagram, “Donald Bora”.

Nuk dihet nëse ishte një shenjë mbështetje për finale apo shenjë rikthimi që një pjesë e fansave e urojnë që të ndodh, sidoqoftë vetë pakujdesi apo rastësi nuk mund të jetë. Theksojmë se të njëjtën faqe e ndjek edhe Donaldi.

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare në rrjetet sociale, ku gazetarja Sonila Musai shfaqet me vello nusërie dhe Eni Tare,   ish-banori i...

Moti shënon sot kthesën e madhe, ja sa do të shkojnë temperaturat

Territori Shqiptar përgjatë ditës së martë pritet të përfshihet nga një sistem i paqëndrueshmë atmosferik duke sjellë në vend vranësirave të shpeshta përgjatë gjithë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME