VIDEO EPIKE: Albano Bogdo tallet keq me Lulzim Bashën

Aktori i njohur i humorit i Klanifornia, Albano Boogdo, ka ironizuar së fundmi kreydemokratin Lulzim Basha në rrjetet sociale.

 

Basha nuk i qujti humbje asnjë nga zgjedhjet e pafituara nga Partia Demokratike në daljen e djeshme për mediat, ku tha se nuk ka humbur asnjë garë në jetën e tij, ndërsa 6 palë zgjedhjet i quan si “masakra elektorale”, përballë të cilave PD nuk ka mundur të fitojë.

 

Pas kësaj deklarate që bëri xhiron e rrjetit, Albano ka publikuar në Instastory një video ku thotë: “Nuk kam ngrënë asnjë shuplakënë jetën time”, teksa goditet vazhdimisht nga një person në faqe. Kështu ai ka bërë një paralelizim me deklaratën e Lulzim Bashës.

 

Lulzim Basha humbi për të disatën herë në zgjedhjet në Shqipëri, por ai dje deklaroi në mënyrë të habitshme se ai nuk ka humbur asnjë garë në jetën e tij.

 

Kjo deklaratë e tij i ka acaruar shumë nga ata që ende e mbështesnin deri dje dhe tani kërkojnë largimin nga kreu i Partisë Demokratike.

 

 

Horoskopi 31 janar 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi   Është koha për të folur me zemër dhe për të komunikuar me dashuri. Marrëdhëniet tuaja me vëllezërit e motrat forcohen dhe kontaktet tuaja me...

Shqiptarja përlot me rrëfimin/ Burri më ka nxjerrë të fle pa rroba në rrugë, doja të hidhesha nga ura në Greqi

Në puntatën emsionit “Shqipëria Live” u trajtua historia e një 39-vjeçareje të quajtur Elvina Gjoka, e cila kishte përjetuar një dh unë çnjerëzore nga...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Weee s’kanë fund çudirat! Banorja e BBV lan flokët në lavamanin e kuzhinës (video)

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Mbresa gjatë mbrëmjes...

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën...