Berisha: Shkodra fiton! Bardh Spahia kryetar i Bashkisë

Lideri historik i demorkatëve, Sali Berisha ka përshëndetur fitoren e kandidatit të ‘Shtëpisë së Lirisë’ në Shkodër, Bardh Spahia.

 

‘Shkodra fiton! Bardh Spahia kryetar i Bashkisë. Urimet më të përzemërta fitimtarit.

 

Rroftë Shkodra, Rozafa e Lirisë së Shqiptarëve!’, shkruan Sali Berisha në Facebook.

 

Kryetari i bashkisë së Nju Jorkut live në “Kënga Magjike”, djali i tij një prej konkurrentëve

Premtimi se “Kënga Magjike” do të sillte surpriza në ekranin e Tv Klan në finalen e madhe, shkoi përtej pritshmërive. Teksa Ardit Gjebrea njoftoi...

(Video) ”Qenke lodhur shumë”/ Bora Zemani publikon pamjet ku është në krevat me Donaldin

Bora dhe Donaldi vazhdojnë të jenë çifti më i përfolur në Shqipëri.   Ata vazhdimisht shfaqen së bashku. Së fundmi ata kanë publikuar një pamje ku...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME