Stafi i Lulzim Bashës tenton të vjedhë faqen zyrtare në Facebook të Berishës (FOTO)

Stafi i Lulzim Bashës ka tentuar sot që të shpërndajë përmes faqes zyrtare në rrjetin social të ish-Kryeministrit Sali Berisha, një nga takimet e Lulzim Bashës, në kuadër të mbylljes së fushatës elektorale.

 

Madje, takimi elektoral i Bashës në Shkodër ku kërkonte votat për Xhemal Bushatin është transmetuar duke përdorur facebook të Berishës.

 

Falë reagimit në kohë, llogaria personale e Berishës nuk është arritur të hakohet.

 

Ky nuk është rasti i parë kur ndaj Bashës janë hedhur akuza se ka përvetësuar përmes hakerimit faqet zyrtare në Facebook të FRPD dhe LDGSH, kohë kur me vendim personal vendosi përjashtimin nga PD të Belind Këlliçit dhe Albana Vokshit, të cilët drejtonin organitatat partnere me PD.

 

Kujtojmë gjithashtu që Lulzim Basha është akuzuar se ka vjedhur edhe logon e PD, të cilën e ka konfiskuar në bashkëpunim me Edi Ramën dhe policinë e tij, prej datës 8 mjanar 2022.

 

“Ti sillesh si lo** o varileshëse” – Degradon debati mes Antonelës e Big Mama: S’ke faj, se ke kaluar në post-menopauzë

Antonela Berisha ka reaguar pas deklaratës së Big Mamës ku tha se ajo nuk ishte artiste. Këtë deklaratë ajo e bëri gjatë një loje...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija e shkrimtarit Mitrush Kuteli, Atalanta Pasko. Lajmin e kanë bërë me dije në rrjetet sociale miqtë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...