“Reago”, revoltohet Klodiana Lala dhe ka një thirrje urgjente për të gjithë qytetarët

Ditën e shtune çmimi i naftës ka shënuar një rritje rekord, duke arritur 230 lekë të reja për litër.

 

Kjo rritje galopante dhe në një kohë kaq të shkurtër, ka revoltuar gazetaren Klodiana Lala, e cila i ka bërë thirrje qytetarëve për një reagim të mënjëhershëm.

 

“Zgjoju popull zgjoju. Reago”, shkruan Lala në një postim në rrjetet sociale.

 

“Cmimi i naftes ka prekur qiellin, shqiptaret ne gjume te thelle. Zgjoju popull zgjoju. Reago!”, shton gazetarja.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME