Amarda Toska feston ditëlindjen, por ja surpriza që i bëri Ermal Mamaqi…

Amarda Toska feston sot ditëlindjen dhe në këtë ditë të veçantë për të nuk ka munguar një urim publik dhe një surprizë nga bashkëshorti i saj Ermal Mamaqi.

 

Ami mbush sot 40 vjeç dhe është shembulli konkret i shprehjes se “Mosha është thjesht një numër”. Teksa postoi një foto të sajën në rrjetet sociale Ermali shkroi: “Qofsh e lumtur gjithmonë dashuria ime”.

 

Më pas ai e ka surprizuar atë me disa ‘pemë me trëndafila’ dhe këtë na e ka treguar vetë moderatorja. Ajo ka ndarë disa foto në Instagram nga surpriza duke shkruar:

 

“Çdo gjë që bën për mua është më shumë se normalja….Si këto pemë me trëndafila sot”.

 

Kujtojmë se prej disa vitesh, Ami nuk është më pjesë e ekranit, sepse është fokusuar tek bota e biznesit. Po ashtu, edhe Ermali i cili gjatë kësaj periudhe ai i është përkushtuar kinematografisë, si producent dhe aktor, teksa pas “Xing me Ermalin” nuk ka sjellë më asnjë emision.

 

Megjithatë, së fundmi do e shohim sërish çdo javë në ekran, krah Xhemi Shehut dhe Salsano Rrapit. Bëhet fjalë për emisionin “Qesh mirë kush qesh i fundit”, një spektakël humoristik dhe do drejtohet nga Salsano Rrapi dhe Xhemi.

 

Kurse Ami nuk ka ende një projekt të ri, ndonëse në intervista të nryshme është shprehur e gatshme për tu rikthyer në ekran.

TE TJERA