Meridianit nuk i del inati me Balinën, i kujton historinë e para 13 viteve mes tyre: Më ke kërkuar…

Mbrëmjen e djeshme në post ‘Big Brother VIP’ u diskutuan situata të ndryshme të ndodhura brenda shtëpisë më të famshme.

Nga diskutimet në studio u rikthye edhe një debat i shkuar mes Balinës dhe Meridanit. Teksa opinionistja Balina Bodinaku nuk pranon të ketë një njohje jashtë me Meridianin, ky i fundit i kujton një takim të para 13 viteve ku të dy kanë folur për një bashkëpunim.

Balina më pas pranoi se kanë pirë një kafe ku Meridiani i ka kërkuar një sponsorizim dhe përveç kësaj asgjë më shumë.

“Më ke kërkuar njëherë një sponsorizim meqë kam qenë në një pozicion që mund të ofroja një sponsorizim dhe ky kontakt ka qenë i vetmi kontakt. Përveç kontaktit që unë të kam parë vizualisht te lokali ku unë vija në atë kohe”, tha Balina.

Pas këtij komenti i menjëhershëm ka qenë reagimi i Meridianit.

“Këtu të bën përshtypje, ndërsa ai 20-vjeçari i Tokes për Ilirin s’të bëri përshtypje”, i ktheu me ironi Meridiani duke rikujtuar skenat e ndodhura mes Ilirit dhe Tokes brenda shtëpisë. Por Balina e ndërpreu debatin pasi tha se nuk ka ardhur të diskutojë të shkuarën e saj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...