Blogerja shqiptare: Meshkujt shqiptarë nuk mbushin fare, janë budallenj

Kiçja, fenomeni i Instagram-it ka qenë e ftuar në studion e #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.

 

Kiçja u rikthye në ekran pas një mungese të gjatë në ekran ku foli për jetën e saj të re.

 

Ajo tregoi se është single dhe po punon në një lokal nate në Durrës.

 

Brazil, shkollat e Sambas shfaqje për karnavalet e shtyra më 21 prill
Ndër të tjera, ajo foli dhe për jetën e saj personale ku tregoi se nuk është e dashuruar, e sa i përket meshkujve shqiptarë foli me shumë rezerva, duke thënë se nuk mbushin fare.

 

Ndiqni intervistën e plotë për më tepër!

 

TE TJERA

spot_img