Sarah e BBV i mori vendin në emision, reagon për herë të parë Jona Spahiu: Nuk kam nevojë të jem…

Programi i humorit ‘Koshere’ së fundmi ka njoftuar ndryshimet që ata do të kenë këtë sezon të ri. Nëpërmjet një postimi në llogarinë e tyre zyrtare të “Instagram”, ata zbuluan se nuk do të jetë më Jona Spahiu ajo që do ta prezantojë emisionin,

 

por moderatorja më e re do të jetë blogerja Sarah Berisha, së fundmi edhe pjesë e reality show-t më të komentuar të momentit “Big Brother VIP Albania”.

 

Të shumta kanë qenë reagimet lidhur me këtë lajm, ndërkohë që Sarah është shprehur mjaft entuziaste për këtë projekt të saj të ri, teksa nuk e kemi parë më parë si moderatore.

 

Mirëpo, nga ana tjetër, Jona Spahiu ka vendosur të flasë për herë të parë për largimin e saj nga emisioni. Nëpërmjet një interviste me ndjekësit e saj në “Instagram”, Jona ka zbuluar se pse nuk është më pjesë e emisionit duke thënë se ka plane të tjera në jetë e në biznes.

 

“Zgjodha mos të jem më pjesë në ‘Koshere’ sepse kam plane të tjera në jete dhe biznes. Ishte përvojë e bukur dhe argëtuese, por kaq!

 

Ky nuk do të ishte emisioni im i jetës. Faleminderit për fjalët e bukura, nuk kam nevojë të jem në TV që t’ju kem në zemër.”- ka rrëfyer ajo.

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit nga Luizi, ndërsa ky...

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...