Pas varëses 200 mijë euro, Arbana Osmani shfaqet me veshjen mijëra euro të firmës luksoze (FOTO LAJM)

Përtej suksesit të “Big Brother”, moderatorja e këtij reality shoë po bën zë së fundmi edhe me shifrat “e çmendura” që shpenzon për veshjet e saj.

 

Pas përfundimit të programit, Arbana ka njoftuar se do të ketë edhe 3 puntata të tjera me të gjithë ish banorët.

 

Vëmendjen në puntatën e parë e ka marrë veshja e saj, një kostum ngjyrë blu nga Balenciaga dhe faqja “Mespërmes” ka zbuluar se xhaketa i kushton 1,266 euro dhe pantallonat 712 euro.

 

Kujtojmë se në natën finale, varësja e moderatores mori gjithë vëmendjen me çmimin e saj, prej 200 mijë euro. Dyfish i çmimit të çmimit të madh të fituesit të BBV.

 

TE TJERA

spot_img