“Bëj fëmijë të hëngërt dreqi b*thën”/Rudina Dembacaj zbulon bisedën me vjehrrën

Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale ku ndan me ndjekësit foto dhe video nga përditshmëria.

 

Ajo publikon shpesh herë në rubrikën “Ask me a question” përgjigje të pyetjeve që ata i drejtojnë lidhur me martesën e saj, apo karrierën.

 

Së fundmi, në apilikacionin ‘TIK-TOK” aktorja ka publikuar një video teksa shfaqet në një qendër të kujdesit për veten duke kryer disa trajtime.

 

‘I thashë vjehrrës se do të bëj një masazh anticelulit dhe tonifikues se më ka rënë b*tha krejt. “Ta hangërt dreqi b*thën mtha, po futja bëj naj kalama”-ka thënë aktorja në videon e publikuar.

 

Kjo nuk është hera e parë që ajo flet lidhur me zgjerimin e famijljes dhe dëshirës që kanë të gjithë anëtarët e saj.

 

Në një nga intervistat e saj ajo është shprehur se edhe e bija, Viki dëshiron shumë të ketë një motër.

 

@rudinadembacaj

♥️ #vjerraime #rudinadembacaj #deusstudio #ledjolezaj

♬ original sound – user2192263646500

TE TJERA

spot_img