ZBULOHET SA MUAJSHE ESHTE ARBANA DHE GJINIA E BEBIT QE PRET

Arbana konfirmoi zerat per nje shtatezani te trete.

 

Burime bejne me dije se Arbana eshte ne muajin e katert te shtatzanise dhe eshte ne pritje te nje vajze!

 

Urojme shendet per te dyja.

TE TJERA