Triksa filloi të mbante fjalim, Donaldi nuk harron dhe nuk e lë të mbarojë asnjë fjalë

Beatrix Ramosaj i la mënjanë të gjitha dhe hyri në shtëpinë e BBV për të surprizuar Donaldin. Kur Arbana i tha që Trixa e pret jashtë,

Donaldi u shpreh: “Po sikur mos dal fare, siç bëri ajo javën që shkoi e nuk erdhi?” Por gjithsesi vendosi të dilte për të takuar partneren e tij.

Kur po dilte, Trixa e thirri ta përqafonte shpejt, por Donaldi i ngadalësoi hapat më shumë. Pastaj ajo u afrua ta përqafojë dhe ai i foli kitaristit.

Më tej Beatrix filloi të mbajë një fjalim ku mbi të gjitha theksoi se e ka mbështetur shumë nga jashtë, por ai nuk e la të mbarojë asnjë fjali deri në fund.

Dhe pse më tej u dorëzua tha se nuk është tip i luleve dhe i trëndafilave teksa skena ishte e rrethuar me lule dhe Trixa këndoi.

Ajo i dedikoi një këngë dhe pasi e shkëmbyen një puthje u ndanë sërish. Tani Donaldi do marrë surprizën e radhës ku do jetë nëna e tij dhe këngëtari i dashur nga të gjithë Alban Skënderaj

Horoskopi ditor, datë 27 nëntor 2022: cilat do të jenë shenjat me fat të ditës së Diel?

Horoskopi i Paolo Fox Dashi: E diela pritet të jetë pak konfuze për ndjenjat, rikuperim nga e hëna. Në punë do të keni mundësi...

(Video) ”Nusja iku nga dasma”/ Shqiptari tregon historinë: I çuan dasmorët në spital

“Siç e do zakoni behën dasmat në vendin tonë” është një falje popullore e cila e përkufizon ahengjet familjare.   Ndërsa një ngjarje e pazakontë ka...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME