Arbana Osmani nënë për herë të tretë, gjithahtu zbulohet gjinia e fëmijës

Në fillim të finales së madhe të “Big Brother VIP”, moderatorja shumë e dashur nga publiku, Arbana Osmani dha lajmin e ëmbël se është shtatzënë. Ajo tha se është në pritje të fëmijës së saj të tretë, duke befasuar të gjithë publikun.

 

“Këtë vit Big Brotherin e kanë prezantuar dy veta”, u shpreh Arbana shumë e lumtur, teksa jepte këtë lajm kaq të gëzueshëm për të.

 

Burimet për “Kryefjala” bëjnë të ditur se moderatorja është në muajin e saj të katërt dhe është në pritje të një vajze. Arbana ka edhe dy djem, Joni dhe Diellin e vogël, që është një nga fëmijët më të pëlqyer në Instagram.

Të sëmurë dhe në kushte të vështira, kjo familje shqiptare ka nevojë për ndihmë

Një apel për ndihmë ka mbërritur në redaksinë e ”Gazetës Korrekte”. Në këto ditë festash një familje shqiptare ka nevojë për ndihmën e të...

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura dhe rrugët, sheshet rikrijojnë atmosferën e Krishtlindjes, lumturisë dhe dashurinë e vërtetë…   Ka vende ku dekorimet...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...